=- Firma Profili -=

TEKNİKEL ENERJİ; Konyada Güneş paneli elektrik üretme sistemlerinin satış ve uygulama alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Firma sahibi Adil YÜKNÜ 1970 yılından itibaren 7 yıl boyunca elektrik teknikeri olarak, Seydişehir Alüminyumda, Türkiye Elektrik Kurumunda (TEK) ve devlet Su işlerinde (DSİ) çalışmıştır.

1978 yılında kendi firmasını kurmuş olup fabrika tesisleri, sanayi tesislerinin OG, AG, Elektrik pano sistemleri, inşaat otomasyon sistemleri alanında hizmet vermiştir.

Bu süre zarfında 8 yıl süreyle Türkiye Elektrikciler Federasyonu üyeliği, 20 yıl süreyle Konya Elektrikciler Odası Başkanlığı, 12 yıl süreyle esnaf odaları başkan vekilliği görevlerini başarıyla yürütmüştür.

Firmamız; 2010 yılından günümüze de solar sistem yenilenebilir enerji kaynakları alanında, solar sitem uygulama projelerini gerçekleştirmektedir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

solar enerji elektrik, konya solar enerji elektrik üretme solar panel elektrik firması, solar enerji elektrik firmaları solar enerji elektrik fiyatları, solar enerji ayı tuzağı